[Bundle] The Humble Weekly Sale — Bastion

Humble Bundle wystartowało z nową inicjatywą zarabiania na naszym zamiłowaniu do gier indie. mu legend power leveling nike air force 1 mid donna Co weekend w ramach akcji The Humble Weekly Sale za “płać ile chcesz” sprzedawać będą kolejne produkcje. mu2legendzen San Antonio Spurs Na pierwszy strzał idzie — z okazji zapowiedzi nowej gry od Supergiant Games — prześwietny Bastion.

Zachęcamy do zakupu pod tym linkiem.

robito
20.03.2013 at 06:28

No nie wiem czy to wypali. Bastion już mam, jak będzie np. Hotline Miami to chętnie bym kupił dla dodatków.

20.03.2013 at 07:00

Właśnie, kurcze. Większość ludzi ma już Bastion właśnie od HumbleBundle, więc ten pomysł trochę kuleje, ale z drugiej strony to świetna okazja, żeby załapać się na te bonusy, bo w końcu za mniej niż na steam dostajemy świetne bonusy i to kurde namacalne bonusy! Nie powiem, soundtrack w oryginalnym pudełeczku strasznie kusi, ale kasy nie mam tera na takie rzeczy :(

Ale kto wie? Może jest na świecie ktoś, kto przegapił Bastion? Ale jak widać internety już się tym zajęły, żeby przy okazji zapowiedzi Transistora sprzedać jeszcze więcej Bastionów :)

    20.03.2013 at 11:51

    Wiesz, dużo ludzi nie kupowało ost, bo po prostu za drogie – a to chyba najważniejsza część składowa tej gry ;).

Vabi
20.03.2013 at 12:04

Dzięki za info, już nie muszę czekać na wyprzedaż na Steamie, żeby sobie to kupić, więc jak widać są ludzie, którzy nie mają jeszcze.

Odpowiedz!