[Zagraj] Psychedelics
ps3

Próbowaliście kiedyś wpatrywać się przez kilka minut w wirującą spiralę? Jeśli tak, na pewno znacie to uczucie, kiedy po odwróceniu od niej oczu wzrok odmawia posłuszeństwa i zniekształca rzeczywistość, jak gdybyśmy wciągnęli troszkę za dużo zabronionych substancji. Po Psychedelics miałem coś podobnego, tylko kilkanaście razy silniejszego.

Psychedelics to cztery krótkie minigierki, NIKE AIR MAX TAILWIND 8

które różnią się troszkę sterowaniem, air max pas cher ilością i układem lecących w stronę gracza bomb i, co najważniejsze, efektami graficznymi. Niestety bie każdy — i mam tu na myśli tak bardzo “nie każdy”, Adidas Powerlift 2 Homme jak “nie każdy” może grać w Bit.Trip Runnera czy przejść bonusowy świat w Super Meat Boyu — da radę ukończyć choćby dwa z nich, a już naprawdę niewielu dotrze do napisów końcowych. Gra jest trudna i irytuje zręcznością, nike air zoom pegasus 34 homme jakiej się od nas wymaga, ale… James White i tak wciąga.

A przynajmniej wciągnęła mnie i zahipnotyzowała — przez kilkanaście minut nie oderwałem od ekranu oczu. NIKE ROSHE ONE

W akompaniamencie cichych bębnów (ponura rytmika hipnotyzuje najlepiej!) i efektów graficznych w ciepłych i przyjemnych odcieniach, nie potrafiłem po prostu “ot tak” wyłączyć Psychedelics. final fantasy xiv buy gil Tym bardziej, że zaciekawiła mnie opowiadana w grze historia — checkpointy pokazują kolejne słowa, ADIDAS Crazylight Boost 2016 Low które układają się w wiersz o… no, kto ciekawy, Nike Air Max Très pas cher sam się przekona.

W końcu dałem radę uderzyć w ALT+F4 i oczy jeszcze przez kilkanaście sekund robiły sobie ze mnie jaja, ale ani trochę nie żałuję czasu spędzonego przy grze.

Odpowiedz!