[Zagraj] 5-minutowe Loss, czyli Metroid na odwrót
latanie

Loss to gra stworzona w 24 godziny na GameTako Zanga i jest to — znowu — nie tyle gra, Canotta All Star 2015 co pomysł warty rozwinięcia. North Texas Mean Green Jerseys Do zagrania online na Newgrounds.

Loss stara się przekazać myśl wyświetloną już po odpaleniu gry: “Your persistence in achieving your goal may cost you everything”, czyli “Wytrwałość w dążeniu do celu może kosztować cię wszystko”. Canada Goose Parka Expedition Zaczynamy jako latający ludek, którym pokonanie platformowego poziomu jest niesamowicie proste. Kolejne etapy na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym, nike tn homme noir ograniczona zostaje jednak postać gracza — najpierw tracimy skrzydła, potem nogi. Brooklyn Nets Pozornie bezwartościowy cel, Zapatillas AIR MAX TAILWIND 8 jakim jest przeprowadzenie prostokąta z punktu startowego do punktu docelowego, Women Air Jordan 12 sprawia, final fantasy xiv buy gil że jesteśmy w stanie poświęcić bardzo dużo i… Asics Gel Nimbus 18 Homme mimo wszystko grać dalej.

Tak, to najbanalniejszy sposób przedstawienia tego konceptu i milionkrotnie razy lepiej zrobiono to w Spec Ops: The Line, ale Loss jest ciekawe w jeszcze jeden sposób. Każdy z poziomów wygląda tak samo, ale granie w niego wymaga innego, odrębnego sposobu myślenia, bo ograniczane są możliwości interakcji. James White Przeważnie w grach działa to w drugą stronę, szczególnie tych metroidopodobnych — zaczynamy z ubogą gamą ruchów, a wraz z rozwojem gry zdobywamy ich coraz więcej i jesteśmy w stanie robić więcej. Loss w pomysłowy sposób działa odwrotnie i niezależnie od tego wciąga. A nawet paradoksalnie wciąga bardziej,

Odpowiedz!