Płatna beta Scrolls już w kwietniu

Pamiętacie premierę Minecrafta sprzed paru lat? Dystrybucję nowej gry — ScrollsMojang postanowiło rozpocząć w podobny sposób. mu legend zen Fjallraven Kanken 7L W przyszłym miesiącu udostępni płatną betę Scrolls w cenie niższej, niż po właściwej premierze.

Co ważne, tak jak było w przypadku Minecrafta, zakup bety da nam dostęp do pełnego contentu gry i wszelkich aktualizacji w przyszłości. ADIDAS EQT SUPPORT ADV Jak zresztą powiedział sam Jakob Porser w wywiadzie dla Polygonu:

Wypuścimy grę wcześnie, w cenie promocyjnej. Asics Tiger damskie Z pomocą społeczności naszych graczy, wzniesiemy pracę nad Scrolls na wyższy poziom, zobaczymy co ludzie chcą w grze robić i czego tak naprawdę od niej oczekują. buy mu legend zen adidas zx flux damskie I jakie wnioski z tego wyciągniemy.

Dodał też, że są w bardzo komfortowej sytuacji — sukcesu Minecrafta nie powtórzą, ale nie tego oczekują od swojej gry. Buty Nike Damskie Chcą ją po prostu ukończyć, a o pieniądze na chleb i tak od dawna martwić się nie muszą. Yeezy 350 Boost

Dla przypomnienia: Scrolls to karcianka online tworzona przez Mojang, twórców Minecrafta. Air Jordan 10 Femme Gra będzie łączyła elementy kolekcjonerskiej gry karcianej rodzaju Magic: The Gathering i tradycyjnej gry planszowej.

Odpowiedz!