OUYA nawiązało współpracę z MakerBot, czyli stwórz własne OUYA w domu
ouya1

OUYA nie zatrzymuje się na otwartości oprogramowania — dzięki nawiązaniu współpracy z MakerBot użytkownicy będą mogli projektować i tworzyć obudowy do konsoli, nike soldes a ograniczać ich będzie tylko pomysłowość.

Firma udostępniła pliki projektowe obudowy konsoli, oakley femme które można pobrać z thingiverse.com, nike air huarache pas cher Alabama Crimson Tide Jerseys repozytorium MakerBota. mu2legendzen Fjällräven Kånken Po modyfikacjach, Jordan Son Of Mars

które mogą być kompletnie dowolne, air jordan retro własne OUYA zbudujemy (czy raczej “wydrukujemy”) z pomocą MakerBot Replicator 2 Desktop 3D Printer, Adidas Nmd Donna Nere

urządzenia firmy MakerBot. nike dynamo AIR PRESTO Flyknit Ultra

Purpurowe OUYA, adidas gazelle new balance uomo 2015 OUYA w kształcie kapelusza czy grzybka? OUYA dobrze komponujące się z naszym ukochanym antycznym kredensem? Wszystko będzie możliwe, i to do zrobienia w naszym własnym domu.

Oczywiście obudowa OUYA jest tak nieskomplikowana, new balance sale Maglia Carmelo Anthony że i bez MakerBot Replicator 2 Desktop 3D Printer zapaleńcy robiliby własne jej wersje. buy mu legend zen adidas femme Nike SB Blazer Dzięki udostępnieniu projektu w otwartej formie jest to jednak prostsze i bardziej dostępne.

Odpowiedz!