[Zagraj] 2x0ng
2x0ng

Nie jestem rogalikowym entuzjastą i granie w rogaliki — jakiekolwiek, chociażby te stworzone przy okazji 7DRL — rozważam dość sceptycznie. Bardzo mnie jednak cieszy, że wśród setek gier tego typu pojawia się wiele wychodzących poza konwencję gatunku, Canotte Los Angeles Clippers wybijających się czymś nowym i ciekawym. Huston Street Jersey Trochę ich jest, ale waszą uwagę chciałem skupić na 2x0ng, które dostarczyło mi nieco ponad godzinę bardzo przyjemnej zabawy.

2x0ng pobrać możecie stąd. Na czym polega? Nie jest niczym abstrakcyjnym i niewyjaśnialnym, operuje na kilku prostych zasadach: gracz potrafi ciskać kwadratem (niczym bumerangiem), Aaron Rodgers kwadrat ten zmienia kolor zależnie od tego, w co uderzy; odpowiedni kolor kwadratu pozwala otwierać bariery o tym samym kolorze. Oczywiście we wszystkim przeszkadzają mu różnej maści wrogowie.

Co w 2x0ng ciekawe, Air Jordan 1 Uomo

to to, w jaki sposób gra rozwija się na kolejnych poziomach i jak genialnie są one generowane — przeciwnicy wahają się od kolorowych tykających bomb po pikselowe stworzenia przypominające komórkowego snake’a, a pojedyncza bariera na początku gry staje się po jakimś czasie ciężką do rozgryzienia, multikolorową łamigłówką. Nick Chubb Jerseys Prosty pomysł, New Balance 997.5 homme szybka nauka, Russell Wilson College Jerseys ale pot i łzy po kilkunastu minutach rozgrywki. Detroit Pistons Gra nie tylko dla ludzi,

09.04.2013 at 02:02

Hi, this is David O’Toole :) Thanks for checking out my game.
I just want to correct one error—2x0ng is NOT a 7DRL entry. I made 2x0ng over a period of a few months. But they happened about the same time, I hope I didn’t cause any confusion.

    09.04.2013 at 02:31

    Ouch, that’s a huge mistake. Fixed :)!

Odpowiedz!