[Zagraj] 9 Months In, gra o kobiecie w ciąży odsiadującej wyrok w więzieniu
12884_1

W grach rzadko pozwala się nam wcielić w kobietę, która nie jest biegającymi przerośniętymi gruczołami mlecznymi. AIR MAX 90 Shoes
Jeszcze rzadziej w kobietę kobiecą do tego stopnia, żeby być w ciąży. New Balance 993 femme Ale na pewno nigdy dotąd nie pozwolono nam wcielić się w kobietę-prawniczkę, która jest w 9 miesiącu ciąży, odsiaduje wyrok w więzieniu i właśnie oskarżono ją o zamordowanie przyjaciółki z celi.

9 Months In zaczyna się w więziennej pryczy. Air Jordan 3 Femme Bohaterka wstaje nad ranem i, jak to kobieta w ciąży, wyrzuca z siebie trochę wymiocin prosto do więziennego klozetu. Adidas Yeezy Boost 350 Scarpe

Kiedy próbuje obudzić współwięźniarkę, Susie, okazuje się, że ta nie żyje. ULTRA BOOST Uncaged

Alibi brak, więc porucznik oskarża o zbrodnię właśnie bohaterkę. Air Jordan 5 Uomo Sprawa szybko jednak nabiera tempa i coraz bardziej się komplikuje. Nike Air Foamposite Kobieta z celi obok — Carla — zeznaje, że słyszała dziwne głosy zeszłej nocy. New Balance 1300 femme Może pigułki, które trzyma pod swoją kołdrą, mają jakiś związek z morderstwem? Co dozorca więzienia chowa w swojej szufladzie i dlaczego? Jaki związek ma dziecko w brzuchu bohaterki z Susie i Carlą?

Przygodówka jak to przygodówka — pełna zagadek, zwrotów akcji i klikania na oślep myszką szukając obiektów, w które akurat trzeba kliknąć. new balance pas cher Co jednak wyróżnia 9 Months In i co zafascynowało mnie od pierwszych screenshotów, to bohaterka, w którą możemy się w grze wcielić. Under Armour Curry 1 Elite Po wszystkich Tomb Raider, Resident Evil i innych dobrze sprzedających się grach, w których kobiety były do bólu bezpłciowe, chciało się wreszcie zagrać kimś tak bezpośrednio kobiecym.

31.03.2013 at 22:04

Ale skoro to o kobiecie w 9 miesiącu ciąży to gruczoły będą przerośnięte ;D

    02.04.2013 at 17:44

    W sumie tak, nie wziąłem tego pod uwagę ;D.

Julia
04.09.2013 at 16:42

jak w to zagrać?

Odpowiedz!