[Zagraj] Super Hexagon
super-hexagon

Super Hexagon. No tak. New Balance 1500 homme Kątem oka spoglądasz na screenshoty i być może myślisz sobie, co to w ogóle jest. Nike Air Max 2016 Heren Jakaś popierdółka. W zasadzie to chyba można sobie darować. I owszem, można, ale może to być też duża strata.

Super Hexagon nie jest głęboki, nie ma miliardów statystyk, wartościowego przesłania, drugiego dna ani podprogowego przekazu w soundtracku puszczonym od tyłu podczas pełni Księżyca. Zasadniczo kierujesz strzałką i omijasz przeszkody. fjallraven kanken backpacks sale uk Zaczynasz grę i giniesz. A potem giniesz jeszcze raz. Maglie Golden State Warriors Następnie giniesz. W dalszej kolejności giniesz, giniesz i… O, no popatrz, tym razem wytrzymałeś trochę dłużej.

I nie wiedzieć kiedy wkręcasz się na maksa w ten świat, świat w którym dosłownie wszystko płynie; nagle nie ma znaczenia, że to tylko kreski i strzałka, bo właśnie ratujesz wszechświat hexagonu w galaktyce spirali, podbijając imperium trójkąta przy pomocy oręża świętej strzałki pod wezwaniem linii z prędkością światła. Scarpe Air Jordan 13 Energiczna chiptune’owa muzyka tylko potęguje to wrażenie. Jakiż to znakomity pokaz umiejętności naszych sieci neuronowych. Danny Amendola Jersey Mają one taką wspaniałą właściowość — uczą się. new balance 1400 invincible Nieporadne ruchy z czasem zamieniają się w pewne, pojedyncze kliknięcia, niemożliwe do ogarnięcia natarcia różnorakich figur stają się rozpoznawalnymi wzorami omijanymi wręcz podświadomie, bez zbędnego myślenia.

Nie zrozumcie mnie źle — szeroko pojęta głębia to coś, co sobie w grach bardzo cenię. Ale gry wcale tego nie potrzebują, żeby zahipnotyzować. Super Hexagon jest znakomitym tego przykładem. Tak, wrażenia potęguje kilka trików graficznych, ale to rozgrywka jest najmocniejszym punktem. nike chaussures Kogo nie porwie? Pewnie tych, którzy szukają przyjemnej, casualowej zabawy. TANJUN To nie jest gra, z którą można wybrać się na spacer po parku, z nią należy wygrać. Globalne statystyki skutecznie zwiększają motywację, bo wygrać można też z innymi graczami. Air Jordan Aero Flight Femme Prawdopodobnie chorzy na epilepsję również powinni się trzymać z dala od Super Hexagon. Reszcie mówię: zagraj!

Tutaj możecie zakupić grę, a pod tym adresem dostępna jest darmowa wersja — ale pamiętajcie, to nie jest Super Hexagon, to tylko Hexagon.

gurtos
07.04.2013 at 22:48

Chwilkę pograłem w tylko Hexagona i jest mniej więcej tak wciągający, jak się tego spodziewałem.

Grałbym więcej gdybym miał czas.

08.04.2013 at 15:05

Ja nigdy nie zrozumiem, jak ta gra może wciągać — ale grałem tylko na telefonie i to może być błąd, bo dotykowość nie wyrabia w zręcznościowość.

08.04.2013 at 19:20

No nie, na telefonie ta gra nie ma zbytniego sensu (chyba, że macie podłączoną klawiaturę/pada), a zwykły Hexagon nie pokazuje nawet ułamka tego ULTRA funu płynącego z Super Hexagona.

09.04.2013 at 00:59

Przynajmniej w normalnym Hexagonie się lepiej steruje :P
Chociaż z drugiej strony ta gra ma być w ciul trudna..

    09.04.2013 at 02:34

    Zajęło mi to około godzinę, ale da radę się przyzwyczaić

robito
15.04.2013 at 21:00

Mam na andka ale nie wiem czy do tego wrócę. Jak wazmę się w garść to spróbuje jeszcze raz.

Odpowiedz!