Chaos Contest — dziewiąty oficjalny jam Game Joltu
chaos

Game Jolt raz na jakiś czas organizuje krótkie jamy, a że serwisem jest niemałym — nieniski jest też poziom gier, New Balance 009 femme które biorą udział. Tym razem Chaos Contest zebrał 92 prace, w które zagrać możecie na stronie compo. Asics Gel Lyte 3 Femme Blanche Jak poszło, co warto sprawdzić?

Przede wszystkim trzy prace z podium. AIR JORDAN 1 RETRO

Void Rogue jest połączeniem platformowej bijatyki z roguelikiem, LSU Tigers robi wrażenie i wciąga. Blues of Mittavinda stworzone zostało w RPG Makerze i prezentuje niezłą historię w przyjemnej oprawie audio-wizualnej. Stellar Zero to bardzo retro FPS, którego poziom trudności odpowiada mniej więcej FPS-om tworzonym w czasach, Albert Pujols Baseball Jersey w których FPS-y tak właśnie wyglądały.

Wśród pozostałych gier nietrudno znaleźć pomysły świeże i ciekawe w koślawym wykonaniu, tak jak i pomysły zwykłe, ale w wykonaniu niezwykłym. The Connection, nike tn femme w którym prosta zagadka logiczna okazuje się podtrzymywać całą grę i przyciągać do ekranu na godziny, Soldes Chaussures Asics Tomatinator, Air Jordan 4 Retro czyli świetnie wykonana strzelanka o dojrzałym pomidorze, który musi pokonać zazdrosne pomidory niedojrzałe, czy ROCKETS FUCKING EVERYWHERE, NIKE AIR FOOTSCAPE którego nazwa mówi sama za siebie… To tylko wierzchołek góry pomysłów.

Ogrom uczestników i ogrom gier — gier w dużej mierze bardzo inspirujących.

Odpowiedz!