Spiffy Goats i nowy projekt — Glorious: Companions
obrazek-ladny-bardzo

Spiffy Goats to trzyosobowe, niezależne studio, które ma już na koncie Rune Masters — ciekawe połączenie RPG i match-3. nike air max 95 pas cher Wraz ze startem nowej strony ekipa ogłosiła prace nad projektem Glorious: Companions.

Gra ma być turową, multiplayerową strategią osadzoną w Navaroth, Nike Lunartempo Femme świecie znanym z Rune Masters. Do dyspozycji dostaniemy 9 frakcji różniących się rodzajami jednostek, Nike Air Max 91 Homme taktyką gry i ekwipunkiem dla postaci. Tych ostatnich rozwijać będziemy mogli poprzez zdobywanie poziomów i customizowanie umiejętności. Asics Gel Lyte 3 Całość ukierunkowana jest na sieciowy multiplayer, ale twórcy udostępnią też tryb dla jednego gracza, Adidas NMD Femme w którym będzie można ćwiczyć i eksplorować świat gry.

interface-final

Po screenshoot’cie i zapowiedziach projekt wydaje się być niemałych rozmiarów — tym bardziej jak na 3-osobową grupę twórców — ale warto mieć na uwadze, nike tn pas cher że to nie pierwsze podejście Spiffy Goats do Glorious. Kilka lat temu tworzyli oni tę samą grę w dwóch wymiarach i udało im się ukończyć dobrze przyjętą, Nike Air Max 2017 Heren wit grywalną wersję alpha. Teraz, new balance 999 femme foot locker dzięki Rune Masters i zawieszonemu Adventures of Balthazar Ayen,

Odpowiedz!