Pavilion: Z perspektywy czwartej osoby
pavilion_screen_01

Visiontrick Media ma świetnie pasującą do wyglądu swojego projektu nazwę. Pavilion prezentuje się obłędnie (a przynajmniej idealnie trafia w moje gusta). Sam pomysł na rozgrywkę też brzmi interesująco: będzie to “fourth person exploratory expierence”, czyli doświadczenie opierające się na eksploracji… mu2legendzen Canotta Houston Rockets z perspektywy czwartej osoby. New Balance 446 homme Co samo w sobie jest ciekawe, bo — z tego, co podpowiada mi Google — niekoniecznie jeszcze ludzie się zgadzają, czy narracja na tym się opierająca jest w ogóle możliwa.

Gra ma opowiadać o prowadzeniu, Buty Adidas Męskie inspirowaniu i kontroli opierającej się na przekazach podprogowych. Henrik Flink z Visiontrick powiedział, że: “Pomysł na rozgrywkę wpadł nam do głowy, asics beyond damskie kiedy zaczęliśmy eksperymentować z tym, jak normalnie wchodzi się w interakcję z bohaterem prowadzonym przez AI. cheap mu Legend zen (…) Po wielu próbach stwierdziliśmy, że jesteśmy w stanie spróbować własnych sił w tym temacie i oprzeć na nim rozgrywkę”.

“Czwarta osoba” z kolei, podobnie jak sugerują to niektórzy, Adidas Homme dotyczy historii opowiadanej przez kogoś, nike air max 2016 goedkoop kogo nie było w miejscu akcji, Maglia Scottie Pippen kiedy opowiadana przez niego historia się działa. legend zen for sale W przypadku Pavilion będzie to raczej wynikało z faktu, że: “Szukaliśmy sposobu, NIKE AIR MAX TAILWIND 8

by określić punkt widzenia gracza, Shaun Dion Hamilton Jersey kiedy nie ma on bezpośredniej kontroli nad głównym bohaterem”.

Na razie wszystkie aspekty Pavilion są jeszcze bardzo mocnym “work in progress” i wszystko, co z gry jesteśmy w stanie zobaczyć to testy graficzne i prototypy rozgrywki, czy mechaniki.

Odpowiedz!