Dark Side of the Jam – jam hostowany przez NASA
NASA_logo.svg

Ilość jamów, które każdy porządny twórca powinien śledzić od dłuższego czasu rośnie tempem geometrycznym, Kanken Classic Baratas ale zapowiedzianemu niedawno Dark Side of the Jam trzeba przyznać jedno — wyróżnia się. Może i nie zbierze tyle uczestników, co inne tego typu inicjatywy, ale chyba nikt nie robił jeszcze jamu z takim pomysłem i takim rozmachem.

Oczywiście największe wrażenie robi podtytuł “A NASA Hosted Game Jam” i nie, to nie są żarty. Nike Air Max 2016 Uomo

Choć z początku może się to wydawać nieco zawiłe: jam organizowany jest w ramach Night Rover Challenge — inicjatywy NASA oferującej, adidas neo w skrócie, półtorej miliona dolarów w zamian za wynalezienie technologii magazynującej energię, która miałaby potem zostać użyta przy projektowaniu wehikułu badawczego. Jak się okazuje, jam i jego tematyka — “o kosmosie i nauce” — podchodzi pod zakres działalności edukacyjnej akcji NRC i, Adidas Superstar Homme w związku z tym, jego organizatorzy otrzymali (jak to świetnie brzmi) bezpośrednie wsparcie od NASA.

Compo odbędzie się więc na terenie oficjalnych oddziałów NASA: NASA Ames Research Center, NASA’s Astrobiology Institute, Lunar Science Institute, Aeronautics Research Institute itd. Wszystko w wielkich magazynach z technologią, oprogramowaniem, darmową kawą i ochroniarzami. Organizatorzy zachęcają też do udostępniania własnych magazynów, Jordan Son Of Mars

tak, żeby jam mógł odbyć się w innych miejscach — ale, zdaje się, warunki tej umowy (…wielki magazyn z technologią, oprogramowaniem, asics gel stratus homme darmową kawą i ochroniarzami) wykluczają Polskę pod każdym względem.

Ponadto: do tworzenia gier organizatorzy udostępniają darmowe assety: autentyczne zdjęcia satelitarne planet, Scarpe Nike Store Italia modele 3D maszyn, astronautów i wszystkiego, louboutin homme co może pojawić się w kosmosie, Solde adidas zx flux a nawet psychodeliczne nagrania przestrzeni kosmicznej.

Dark Side of the Jam rozpoczyna się 6 marca, a kończy 8 marca. Strasznie, strasznie ciekawe, jakie gry z tego wynikną – i jednocześnie szkoda,

Odpowiedz!