[Bundle] Indie Royale – The Chosen Bundle: Pięć gier

Bundli z indykami wyrosło ostatnio jak grzybów po deszczu i ciężko już się połapać w tym, którymi warto się zainteresować. Jacob Parker Jersey Indie Royale ma edycje lepsze i gorsze, ale tym razem do zestawu trafiło kilka ciekawych pozycji. Marquette Golden Eagles Każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie — przekrój gatunkowy przelatuje od FPS-a do humorystycznej platformówki. Air Jordan Retro 1 Tym bardziej, że jedną z dostępnych gier jest debiutancki projekt polskiego studia Flying Wild Hog!

W The Chosen Bundle znajdziecie

  • Hard Reset: Steam (PC Extended Edition), Windows, Desura
  • Jolly Rover: Steam (PC i Mac), Windows, Mac, Desura
  • Vertex Dispenser: Steam (PC i Mac)
  • DLC Quest: Steam (niedługo), Windows, Mac, Desura
  • Lair of the Evildoer: Windows, Desura

Hard Reset jest cyberpunkowym FPS-em i debiutanckim projektem Flying Wild Hog. LeGarrette Blount Jersey Przyjęty przez recenzentów z całego świata został całkiem nieźle i obecnie może pochwalić się sięgającą 73% średnią na Metacrtiticu, o czym wiele podobnie ambitnych produkcji może tylko marzyć.

Jolly Rover to urocza, oldskulowa przygodówka point’n'click w 2D, a Vertex Dispenser określany jest jako “abstrakcyjna strategia 2D z zagadkami matematycznymi”. legend zen for sale Fjallraven Kanken Mini DLC Quest to jeden z moich faworytów: platformówka, do której “dokupuje się” dodatkowe bajery typu… Chaussures nike ładniejszej grafiki. buy mu legend zen Jalen Hurts Alabama Jersey

Lair od the Evildoer jest natomiast utrzymaną w oldskulowej estetyce “strzelaniną RPG”, która przypomina chociażby Binding of Isaac.

Odpowiedz!