Construct 2 Jam organizowany przez Newgrounds
construct2

Construct 2 to wciąż rozwijane narzędzie do tworzenia gier i aż dziw, nike outlet Nike Air Max 2017 Heren rood że tak mało stworzono w nim produkcji. Dzięki eksportowaniu projektów do HTML5 gry tworzone w nim pojawiają się czasem na Newgrounds, air jordan 8 Nike Air Max 2017 Dames groen

ale ich ilość nie zadowala. nike free Newgrounds wychodzi temu naprzeciw i organizuje jam, new balance 373 bleu orange dzięki któremu Construct ma szansę dostać się troszkę “wyżej” w hierarchii tego typu oprogramowania.

Motywem przewodnim jest “Touch”, asics gel lyte nike air max flyknit rouge czyli dotyk — gry kompilowane pod HTML5 będą w końcu działały na smartfonach i tabletach. New Balance Homme louboutin pigalle Nagrody motywują:

  1. miejsce — 200 dolarów i steam key Construct 2 w wersji Business Edition,
  2. miejsce — 100 dolarów i steam key Construct 2 w wersji Business Edition,
  3. - 8. nike air max 1 mujer miejsca — steam key Constructa 2 w wersji Personal Edition (lub upgrade do Business Edition, adidas stan smith Canada Goose Whistler Parka jeśli posiadamy standardową edycję).

Ponadto członkowie zwycięskiej drużyny dostaną po 25 dolarów (maksymalnie dwóch opłaconych członków, ugg bailey bow for cheap new balance uomo 2015 ale nieograniczona wielkość drużyny).

Każdy może wziąć udział, lunette de soleil o ile tworzyć będzie właśnie w Construct 2 i po publikacji gry na Newgrounds oznaczy ją tagami “touchjam” i “construct2″. ugg classic tall Scarpe Air Jordan 10 Czasu jest dużo,

Odpowiedz!