pisz z nami!

Jeżeli tworzysz, albo po prostu uwielbiasz gry indie i chciałbyś pisać o nich dla ludzi, którzy podzielają twoją pasję, skontaktuj się z nami jak najszybciej! Zawsze czekamy na nowe twarze, które chciałyby dołączyć do naszej skromnej redakcji i na nowe teksty, którymi chcielibyście się z nami podzielić. Interesują nas felietony, recenzje, newsy, poradniki — interesuje nas wszystko, co składa się z liter i tworzy zrozumiałą, ciekawą dla potencjalnego czytelnika całość.

Jeżeli piszesz, nagrywasz, rysujesz, malujesz, kodujesz, czy też robisz cokolwiek, czym chciałbyś się podzielić z innymi fanami gier indie — daj nam znać!

Filip
28.04.2013 at 15:28

Hej,

Widziałem, że kończycie swoją działalność. Wielka szkoda :(. Czy istniałaby możliwość “przejęcia” serwisu po Was? Mógłbym się nim zaopiekować :)

Dajcie znać :)

Pozdrawiam,
Filip

    27.01.2014 at 21:38

    Hejka! Domyślam się, że do tej pory nie otrzymałeś odpowiedzi od redakcji, tak samo jak ja. Jeśli nadal interesuje Cię prowadzenie serwisu o grach niezależnych, daj znać. Mam coś takiego w planach i dobrze by było najpierw zebrać jakąś ekipę gotową rozruszać cały projekt.

    27.01.2014 at 21:39

    Mój adres mailowy: dpartcompany@gmail.com

02.12.2016 at 15:58

Przed nami sloneczny jesienny weekend . Moze warto juz dzis pomyslec o odwiedzeniu swojego miejsca na Kaszubach, zrobieniu zdjecia, skresleniu kilku sl w?

Odpowiedz!